.

 GMAXAPPLICATIONS ואתה 

בפנים! 

 .

שריין שיחת ייעוץ אסטרטגי עם תמר, ללא תשלום!

מלא את הפרטים שלך ותמר תחזור אליך באופן אישי!

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

GMAXAPPLICATIONS -
מועמדות חזקה ובולטת!

.

מקצועיות.

תמר כהן, לשעבר עיתונאית בג'רוזלם פוסט, הינה מייסדת ומנכ"לית החברה ואשת המקצוע הוותיקה והמובילה בתחום ה'אדיטינג' בישראל. בעלת רזומה של מאות לקוחות מרוצים ומעל ל-92% קבלה של מועמדים לתכניות ה- MBA, MSc ,MA, ו-PhD באוניברסיטאות המבוקשות בעולם.

מחוייבות.

חומרי הגלם שלך (כולל סטייטמנטים, מכתבי המלצה וקורות חיים) יעברו עיבוד אסטרטגי, תוכני ומילולי עד להשגת מוצר מנצח עבורך!

אנושיות.

תהליך העבודה יתבצע 100% אישית מול תמר. היא זו שתנתח, תערוך ותדייק את כל רכיבי האפליקיישן שלך, בלי להעביר אותך מיד ליד ואך ורק על-סמך החומרים המקוריים שלך. ללא תבניות, ללא הדבקות.

תוצאות.

האפליקיישן המרתק שלך ישקף את כוחותיך, תובנותיך, ערכיך ושאיפותיך האישיים, או – במלים אחרות – את היותך נכס ייחודי ויקר-ערך עבור התכנית!

לקוחות מספרים על GMAXAPPLICATIONS:

ץ-

 עמית דננברג:

"היה תענוג לעבוד עם תמר על חיבורי האפליקיישן שלי לתכניות ה- Executive MBA של אוניברסיטאות MIT ו- Stanford. מקצועיותה ויכולתה להעביר את המסר המדוייק אותו ניסיתי להעביר במשפט קצר ומנוסח היטב היו מדהימות. מחוייבותה ויכולתה לתמרן בין לקוחות ודדליינים היו רק אחת מהסיבות שהפכו את העבודה איתה לנעימה כל-כך. יכולתה לרדת לעומק אישיותי אפשרה לה לתאר אותי טוב יותר מכפי שיכולתי אני, והחיבורים היו משכנעים ומשקפים את אישיותי נאמנה. העבודה עם תמר היתה לי תהליך למידה בו הגדרתי לעצמי את הכיוון שאליו אני שואפת לקחת את הקריירה שלי.

היה זה כבוד אמיתי שתמר היתה ב"צוות" שלי בזמן תהליך ההרשמה המורכב, שהסתיים עם קבלתי הן ל-MIT (עדיפותי הראשונה) והן ל- Stanford".

ערן נחשון, NYU:

"שמי ערן נחשון, ועד לא מזמן הייתי עוד אחד מעובדי ההי-טק הישראלי לאחר שירות ארוך בצבא. לא אכנס לפרטים בנוגע למדוע ולמה החלטתי ללכת ולרדוף אחר תואר במנהל עסקים בארה"ב, אך כן אציין שכשהעליתי את הרעיון בראשונה באו אלי אותם "יודעי דבר" ואמרו לי שעדיף שאמתין עד שיצבעו צדעותיי מעט יותר לבן לפני שארהיב עוז לטפס על אולימפוס ה.Top MBA Programs - הייתי אז בן 24. במקום לשמוע לאותם אנשים טובים באמצע הדרך ולוותר, שכרתי את שירותיה של תמר.

למרות שביכולתי לכתוב פרקים ויריעות על כישורי הכתיבה של תמר, מספיק שאציין שכתיבה תמה, אקדמאית או עסקית, בעברית ובאנגלית לא זרות לי, ואף על פי כן אני נבוך להשוות בין החיבורים שלי לפני ואחרי עריכתה של תמר. בקור רוח רווי ניסיון, בדקדקנות חסרת פשרות ופניות היא ניתחה כבאזמל מנתחים את גוף חיבוריי והוציאה משם רק את התמצית הנדרשת, ותו לא. הערותיה תמיד היו מדויקות וממוקדות, שאלותיה נוקבות ולעניין וניסוחיה בהירים, ענייניים ומרשימים.

לא אוכל לסיים מבלי לומר שתהליך הקבלה מייגע ללא ספק, אך העבודה עימה הצליחה להמתיק את הגלולה המרה במעט, כי למרות האמור לעיל, תמר מצליחה ליישב מקצועיות עם אדיבות, ענייניות עם חביבות וקצרנות עם אורך רוח.

שיהיה בהצלחה, אל תתנו לאף אחד לעמוד ביניכם לבין חלום, אפילו אם הוא רק חלום קטן".

לילך גבעתי:

"היה לי העונג לעבוד עם תמר על האפליקיישן שלי ל-Inseadכשהתחלתי לעבוד איתה, לא היה לי מושג למה אני נכנסת. במהרה נוכחתי לדעת שהמדובר במקצוענית. תמר בוחנת את האפליקיישן כשלם ובונה אותו כך שימחיש את אופי המועמד. הרגשתי שחשוב לה להבין אותי ואת מה שבאמת חשוב לי, כך שאלמנטים אלו יעברו בחיבורים. קבלתי הרבה עזרה מתמר החל מבחירת הרעיונות המתאימים ביותר עבור כל חיבור ועד לכתיבתם בצורה הטובה ביותר. בזכות עזרתה, התקבלתי ל- Insead ללא כל נסיון קודם בניהול, אפילו לא כראש צוות! תודה מקרב הלב. בטוחני שלא הייתי מקבלת ללא עזרתך".

גיא דנון:

"מלבד המקצועיות הרבה שהפגינה, הציעה תמר שרות מצויין: התמודדות עם דדליינים לחוצים (בשל עבודה שלי, אשר גרמה לנו לדחות את עבודתנו כמעט עד לרגע האחרון), תקשורת בלתי-פוסקת, אמינות מוחלטת לגבי חיובים כספיים, נימוס, טוב לב, יושרה, וחביבות.

לתמר מניות רבות בלימודי הנוכחיים ב- HEC. תוך כדי עבודתנו על החיבורים, ע"י שאלותיה והצעותיה, עזרה תמר רבות בתהליך אותו תעבור לאורך הלימודים: גיבוש זהותך העצמית (מי אני? מה אני יודע? לאן אני הולך?) וגיבוש המוצר שאותו תשווק לאוניברסיטאות (ואח"כ בשוק): היכן יתרונותיך? מהי ייחודיותך? כיצד יש להציג זאת?

העבודה עם תמר היוותה נ"צ חשוב אשר רוב הסיכויים הם שבלעדיו, לא הייתי מסיים בקרוב את התואר שלי".

גיא דנון

אולגה דינר:

"בחרתי לעבוד עם תמר בעקבות נסיונה הרב והידע העצום שלה לגבי תהליך ההרשמה, כמו-גם בגין גישתה האישית. היה לי מאוד חשוב להעביר את הסיפור שלי בצורה ברורה, קולעת, ומעניינת. תמר השקיעה מאמץ ניכר בשיפור החיבורים שלי, תוך שהיא עוזרת לי להדגיש את הצדדים החזקים שלי ומאפשרת לי להעביר את המסר שלי בצורה החזקה ביותר. התוצאות מדברות בעד עצמן – התקבלתי ל – 4 האוניברסיטאות שאליהן הגשתי מועמדות, כולל LBS Columbia ,GSB ו-Wharton". 

גור בירון:

"בחרתי לעבוד עם תמר כהן לאחר בדיקה מדוקדקת של הגורמים המובילים בתחום האפליקיישן אדיטינג. תמר הפכה כל אבן באסטרטגיה שלי, תוך שהיא בוחנת ומעמיקה כל משפט, ניסוחו, וחשיבותו הכללית. בזכותה התקבלתי לתכניות ה- MBA בשיקגו וב- LBS".

גור בירון

מורן שטרן:

"בעוד כשבוע, פחות יום בדיוק, אעבור בשרוול המטוס בטיסת צ'ך איירליינס לפראג ומשם לבולוניה, איטליה. שם, אשתלב כסטודנט הישראלי (היחידי) בתוכנית ללימודים בינ"ל ודיפלומטיה של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס, מגובה במלגת לימודים מכובדת. לאחר מכן אמשיך לשנה השנייה בוושינגטון די.סי. בטווח התמזל מזלי לבחור בין המעולה לפנטסטי כאשר מצאתי עצמי מוותר על הצעות מאוניברסיטאות קולומביה וג'ורג'טאון.

לפני כעשרה חודשים, פחות יום, המעבר בשרוול המטוס היה שקול לחלום ולא יותר. אבל לפני כעשרה חודשים, ועוד יום, הכרתי את תמר. מה שהחל כשיחת תיאום ציפיות קצרה בטלפון, הפך חיש למסכת של מקצוענות, פדנטיות, כנות, השקעה עצומה, רגש, ייחודיות, יצירתיות ובעיקר אנושיות ורוח.

תמר, בסבלנות אין קץ ובדקדקנות הראויה להערכה של ממש, שזרה את עברי, את הישגיי ואת חלומותיי אל תוך מילים וסדר. כל פסקה נותחה, כל משפט נערך, וכל מילה הייתה "על תנאי" עד לרגע השלמות.

מעל הכול, הייתה זו אנושיותה של תמר שנסכה בי את הביטחון המלא שהאדם שעובד איתי אכן לצידי במלוא מובן המילה; מוכנותה של תמר להשקיע ולוודא את שביעות רצוני ורצונה, העידוד והאמונה ברגעים שקשה, היסודיות כשהראש כבר "מתפוצץ", וההומור כדי להעלות קצת את המורלכול אלו נספגו אל תוך הנייר בו אחזו אנשיי ועדות הקבלה שבחרו עשרות בודדות של מועמדים מחמש יבשות וביניהם אותי.

ערב ליל הסדר הביא עימו את המעטפה המיוחלת ובה ההודעה על קבלתי. אחר כך קיבלו אותי עוד שתיים. אין לתאר את ההרגשה העילאית כאשר קראתי את השורות. הייתה זו משימה לא פשוטה כלל וכלל ומכאן החשיבות של בחירת הצוות הנכון לעבוד איתו. לתמר חלק משמעותי בהשלמת המשימה. המוצרים הרבים שהפקנו יחד (מחיבורים, מחקר על האוניברסיטאות ורוחן ועד לרזומה) היו, ללא כל ספק, ייחודיים ומקוריים בהרבה מאלו שהופקו בחברות הענק המסייעות למועמדים אחרים להתקבל ללימודיהם.

אז יכולתי לכתוב מכתב המלצה על-פי כל החוקים והסטנדרטים המוכרים לרבים מאיתנו. יכולתי גם לעיין בדוגמאות של מכתביי המלצה של חברים, כאלו שמוצגים באינטרנט, או במכתביהם של אלו אשר המליצו עליי. בחרתי, לעומת זאת, לאמץ את הדרך האנושית, היצירתית, המקורית והמדויקת, שהובילה אותי לשלושה מהמוסדות האקדמאיים הבכירים בעולם. הדרך, שהתוותה עבורי תמר".

דניאל שמחי:

"ברצוני להודות לך על מאמצייך ותמיכתך במהלך רישומי ללימודי תואר שני. שאיפתך לשלמות היא שאפשרה את קבלתי לתכנית ה-M.Sc. בנדל"ן בינלאומי באוניברסיטת אוקספורד ברוקס".

שי בבד:

"תמר כהן הציעה לי פידבק קריטי אשר שיפר את חיבורי באופן משמעותי. איכות עבודתה היתה מעולה היא ביקרה, חידדה, והוסיפה (בהתבסס על מידע שהוציאה ממני) בצורה יוצאת מן הכלל. תמיד עם חיוך, תמיד בזמן. התקבלתי למספר תכניות MBA יוקרתיות, אך החלטתי לקחת MSc. בכלכלה וחשבונאות ב- London School of Business)  LSE) לאחר שקבלתי מלגה מלאה (הוצאות לימודים ומגורים) מהממשלה הבריטית".

ברק טורובסקי:

"כמועמד ב- waitlist, אני מתחרט רק על כך שפניתי לתמר מאוחר יחסית בתהליך האפליקיישן. עם זאת, לאחר שנהנו חיבורי מהטאץ' שלה, הם היו חזקים, מהוקצים, ומקצועיים יותר. תמר אינה מגבילה את עצמה לתיקון הדקדוקי והניסוחי של החיבורים, אלא תורמת מנסיונה האדיר לשיפור תוכנם של החיבורים. עבודתה של תמר תרמה באופן משמעותי לקבלתי ל- UC Berkeley".

סרגיי סלפיאן:

התכוונתי להגיש מועמדות לבי"ס מוביל למנהל עסקים, וכדי לשפר את האפליקיישן שלי ולהעלות את סיכויי הקבלה שלי, הבנתי שעליי להתבסס על עזרה מקצועית. החלטתי לעבוד עם תמר לאור המלצות של חברים שהשתמשו בשירות שלה והיו שבעי-רצון מהתוצאות.

הייתי מרוצה מאוד מעבודתה של תמר. היא התעקשה על סטנדרט העבודה הגבוה ביותר, דחפה אותי להשיג שלמות בכל מימד של האפליקיישן והבטיחה שלא יישארו 'איזורים אפורים' שיחלישו את הפרופיל שלי. התקבלתי ל- Chicago Booth MBA program ול- NYU Stern School of Business, אך היות ושיקאגו היתה הבחירה הראשונה שלי, המשכתי לשם.

אם אתם שואפים להתקבל לאוניברסיטה יוקרתית ומחפשים לעבוד עם מישהו שנותן שירות אישי מאוד, אני ממליץ בחום על עבודה עם תמר. גם אני וגם אשתי עבדנו איתה ושנינו היינו מרוצים מאוד מהתוצאות. (אשתי התקבלה ל- Columbia ,Wharton, Darden ,Booth ו-LBS.)"

Sergey Slepyan

שריין שיחת ייעוץ אסטרטגי עם תמר, ללא תשלום!

מלא את הפרטים שלך ותמר תחזור אליך באופן אישי!

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.